خانه / مقالات کادو و هدیه / مقالات عمومی / کادو دادن یک اجبار نیست ! بی بهانه خوشحالش کن

کادو دادن یک اجبار نیست ! بی بهانه خوشحالش کن

کادو دادن یک اجبار نیست !

کادو در لغت به معنای دادن پیشکش از روی مهر است و اگر غیر از این باشد مطمئنا راهی اشتباه را در پیش گرفته اید . در هنگام هدیه دادن لحاظ احتیاجات فرد می تواند ابتدایی ترین حرکت در انجام کار درست باشد . واژه دا در زبان اوستایی و سنسکریت و دون و دو و در واقع donation در دیگر زبانهای آریایی به معنای هدیه هستند. مجید روهنده در وبلاگش می نویسد : “کا به معنای مهر دوستی است مانند کاوند=دارای مهر. همتای اوستایی کادو واژه **vanta bereti (ونت=مهر+برت=برده) به معنای هدیه از روی دوستی است که بیان دیگری از واژه کادو است”

کانال تلگرام کادویی

 اگر از روی عادت کادو می خرید و برای خریدی که کردید فکر نمی کنید احتمال اشتباه شما زیاد است ما در فروشگاه زیباباکس تمامی سلایق را پوشش داده ایم و همین امر انتخاب هدیه را برای شما سخت کره است. بر خلاف ایده بسیاری از افراد که می گویند مثلا “کفگیر و ملاقه کادو نیست!” ما اعتقاد داریم کفگیر و ملاقه هم کادو هستند منتهی باید بررسی کرد برای چه کسی و در چه مناسبتی . پس نکته مهم اینجاست که باید مناسبت را در نظر داشته باشیم .

شاید اگر به همسرمان که یک پرستار است یک روپوش سفید و همانی که دوست داشته را در روز تولدش کادو بدهیم چندان موفق نباشیم تا اینکه همان روپوش را در روزی مانند روز پرستار که او اصلا انتظار کادو گرفتن نداشته به او بدهیم. ما اعتقاد داریم اگر فقط در یک روز از سال هدیه می دهید همان رقم را در طول سال تقسیم کنید و مناسبت های مختلف را پوشش دهید و حتی به این جا برسید که شعار فروشگاه اینترنتی زیباباکس را عملی کنید. “بی بهانه خوشحالش کن“یعنی همین که خرید یک کفگیر برای مادرتان می تواند خوشحال کننده باشد اگر در روز تولد او و یا روز مادر نباشد و بی بهانه خوشحالش کرده باشید.

درباره اپراتور 210

1 دیدگاه

  1. اجبار نیست ؟؟ بخدا که اجباره

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

theme