خانه / کادوهای مناسبت و مراسم / روز تولد / ایده های عالی برای سورپرایز های عاشقانه (بخش دوم)

ایده های عالی برای سورپرایز های عاشقانه (بخش دوم)

بخش دوم

 

سورپرایز شماره هفت: سورپرایز سرسره هیجانی

کانال تلگرام کادویی

هیچ کس برای سرسره بازی پیر نیست!! اگر در خانه شما پله وجود دارد ، روی آن یک مقوا یک تکه بیندازید تا یک سرسره بزرگ ایجاد کنید. اگر هم مقوا بزرگ یک تکه ندارید چند مقوای سایز متوسط را به هم با چسب وصل کنید.  این قطعا یکی از شگفت انگیز ترین سرگرمی های روز تولد برای هر کسی میتواند باشد – بچه ها یا بزرگ تر ها همه میتوانند ازش لذت ببرند.

 

سورپرایز شماره هشت: سورپرایز ماشین

 

چه کسی سورپرایز ماشین را دوست ندارد؟ یک سورپرایز هیجان انگیز و عالی و ارزان قیمت. می‌توانید ماشین او را قرض بگیرید و داخلش را با یک تم تولد رنگی، بادکنک های زیبا تزیین کنید و برای او ببرید و آقایان هم میتوانند ماشین را با بادکنک و وسایل بامزه رنگی تزیین کنند و دنبال دوست دختر یا همسر خود بروند و در روز تولد یک سورپرایز عالی راه بیندازد.

۸zibabox-8-suprise

سورپرایز شماره نه: سورپرایز درب ورودی

 

اگر میخواهید برای کسی که دوستش داری جشن تولد بگیرید و او را سورپرایز کنید، سعی کنید درب ورودی را با کاغذهای رنگی ، مقوا یا هر چیزی که در منزل داشتید و برای این کار مناسب بود، بسته بندی کنید. روی در هم یک پیغام تبریک تولد یا سورپرایز تولد بنویسید. به این ترتیب، هنگامی که او درب را ببینند و برای دیدن انچه پشت در است بسیار هیجان زده می‌شود.

۹zibabox-9-suprise

سورپرایز شماره ده: اتاق پر از بادکنک

 

یک اتاق با بادکنک پر کنید این اتاق می تواند اتاق خواب، حمام، اتاق نشیمن یا هر اتاق دیگری در خانه باشد! این کار باعث می‌شود او بفهمد چقدر به او و روز تولدش اهمیت می‌دهید.

۱۰zibabox-10-suprise

سورپرایز شماره یازده: سورپرایز فیلم !

 

اگر کار با دوربین و برنامه های ادیت فیلم را بلد هستید، از دوستان او بخواهید برای او یک آرزو تولد کنند و از آنها فیلم  بگیرید ، فیلم را ادیت کنید و در روز تولد به او هدیه دهید می‌توانید از کسانی که دور هستن بخواهید که یک فیلم از خودشان بگیرند و برای شما بفرستند.

۱۱zibabox-11-suprise

 

سورپرایز شماره دوازده: آگهی روزنامه

 

اگر او کسی هستند که هر روز روزنامه یا مجله خاصی می خواند، با آگهی روزنامه شگفت زده می شوند! در روزنامه مورد علاقه ی او یک اگهی برای تبریک تولد او چاپ کنید.

به همین سادگی…

۱۲zibabox-12-suprise

درباره اپراتور 210

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

theme