روانشناسی انتخاب عطر

روانشناسی عطرها نشان می دهد که چهار عامل ما را به خرید یک عطر خاص وادار می کنند…

? اول از همه، زنان بلافاصله به بوی عطر جذب می شوند، در حالی که مردان بلافاصله به تصویر آن توجه می کنند.

 

women

? دومین عامل مهم در روانشناسی عطرها و انتخاب عطر که منجر به بروز وسوسه خرید در زنان می شود، واکنش احساسی آنها به بوی عطر مورد نظر است. عطرها تمایل دارند در زمان سفر کنند، و شما را به یاد خاطرات دوست داشتنی و ماندگار گذشته انداخته و یا چشم انداز آینده را به شما نشان دهند.

man

? سومین عامی که افراد (به در خصوص مردان) را به خرید یک عطر خاص وسوسه می کند، تصویر عطر است. در اینجا، کل بسته بندی اهمیت دارد: بطری، طراحی خلاقانه آن، عطر، و حتی فرد مشهوری یا همان مدلی که در تبلیغات این عطر خاص مشارکت داشته است. در واقع مردان بیشتر به ظاهر و برند و اصالت عطر اهمیت می‌دهند و رایحه،گروه بویایی اولویت بعدی‌ آنهاست.

و در نهایت، علاقه شما به یک عطر یا رایحه خاص می تواند ناشی از مواد اولیه به کار رفته در تهیه آن باشد. عطر ها از رایحه های مختلفی مانند رایحه گل ها، چوب، رایحه های دریایی و … ساخته می‌شوند. دلیل آن هر چه که باشد، یک عطر برای هر یک از ما وجود دارد که به قلب و مغزمان راه پیدا می کند و به ما حس آرامش و اعتماد به نفس بدهد.
کانال تلگرام کادویی

درباره اپراتور 210

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

theme